Визначити коефіцієнти перед формулами хімічних сполук H2S+HClO—- H2SO4+HCl


Ответы на вопрос

Отвечает Стельмах Андрей.

H2S + 4HClO » H2SO4 +4HCl

Отвечает Ондар Мандухай.

Ответ:

H2S+4HClO=H2SO4+4HCl

S(-2)-8e=S(+6) ║8║8║1

Cl(+1)+2e=Cl(-1)║2║   ║4