!!!СРОЧНО!!! визначте молекулярні маси етену,пропену,етину,пропіну та знайдіть який відсоток

припадає на кожен хімічний елемент.​

Ответы на вопрос

Отвечает Aizatullina Lina.

Ответ:

1)Mr(C2H4)=28

W(C)=(24/28)*100%=85,7%

W(H)=100%-85,7%=14,3%

2)Mr(C3H6)=42

W(C)=(36/42)*100%=85,7%

W(H)=100%-85,7%=14,3%

3)Mr(C2H2)=26

W(C)=(24/26)*100%=92,3%

W(H)=100%-92,3%=7,7%

4)Mr(C3H4)=40

W(C)=(36/40)*100=90%

W(H)=100%-90%=10%

Объяснение: