Обчисліть, яку масу заліза (г) потрібно взяти, щоб отримати 224 л воднюFe+H2O=Fe3O4+H2​


Ответы на вопрос

Отвечает Буснюк Дима.

Відповідь:

3Fe+4H2O=Fe3O4+4H2​

M(Fe)=56г/моль

n(H2)=224/22,4=10моль

nFe:nH2=3:4

n(Fe)=10*3/4=7,5моль

m(Fe)=56*7,5=420г

Пояснення: