Скільки атомів і скільки молекул міститься у азоті кількістюречовини 6 моль? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Павел.

Відповідь:

N(молекул)=6*6,02*10²³=36,12*10²³моль⁻¹

N(атомів)=6*2*6,02*10²³=72,24*10²³моль⁻¹

Пояснення: