Маса речовини x кількістю 5 моль становить 220 г. Обчисліть солярну масу (г/моль) цієї речовини


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Максим.

Відповідь:

M=m/n=220/5=44г/моль

Пояснення: