Встановити формулу хімічного елементу який знаходиться в 3 групі його відносна малекулярна маса'

становить 102 він має два атоми і 3 атоми оксигену' ​

Ответы на вопрос

Отвечает Митрофанова София.

Відповідь:

Дано:

Mr(R2O3)=102               Ar (R)*2+Ar (O)*3=Mr(R2O3)

_______________      Ar (R)*2+16*3=102

R2O3=?                           Ar (R)*2+48=102

                                      Ar (R)*2=102-48

                                     Ar (R)*2=54

                                      Ar (R)=54/2

                                      Ar (R)=27 - Алюміній

                                      Al2O3

Пояснення:

Отвечает Фисенко Анна.

Ответ:Al2O3

Объяснение:3O=16*3=48

102-48=54/2=27

Al=27

2Al=54