Обчисліть об'єм карбон оксиду що утвориться внаслідок спалювання 200 мл вуглеводню молекула якого

містить 3 атоми Карбону і 6 атомів Гідрогену

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдоров Фёдор.

Ответ:2C3H6+9O2=6CO2+6H2O

2V. 6V

200мл. Х

Х=200×6÷2=600мл

Объяснение: