Визначте масу, число молекул та кількість речовини в 1,2 л кисню О2 (и, у.):


Ответы на вопрос

Отвечает Петраш Сергей.

Ответ:

Объяснение:

1 моль будь якого газу дорівнює 22.4л

тобто 1.2л кисню дорівнює:

n=0.05 моль

М(О2)=16+16=32г/моль

m=n*M=32*0,05=1.6г

N(A)=6*10^23 молекул в 1 моль

N=n*N(A)=0.05*6*10^23=0.3*10^23 молекул