Даю 40 Балов пж помогите срочно!! Обчисліть масові частки елементів у сполуці Ag2SO4 (Аргентум

два Сульфур чотири)

Ответы на вопрос

Отвечает Трошкин Артём.

Ответ:

108 \times 2 + 32 + 16 \times 4 = 312