Даю 30 балів срочноооооооооооооооооо із наведених формул оксидів K2O, CaO, CO2,CuO,SO2,SO3 виберіть

ті , що реагують : а) із водою ; б) із хлоридною кислотою ; в) із розчином натрій гідроксиду складіть рівняння можливих реакцій​

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Саглара.

Відповідь:

б) із хлоридною кислотою ;

K2O, +2HCI=2KCI+H2O

CaO, +2HCI =CaCI2+H2O

,CuO+2HCI=CuCI2+H2O

а) із водою ;

SO2,+H2O=H2SO3

SO3 +H2O=H2SO4

CO2+H2O=H2CO3

K2O+H2O=2KOH

CaO+H2O=Ca(OH)2

в) із розчином натрій гідроксиду

2NaOH+SO2=Na2SO3+H2O

2NaOH+SO3= Na2SO4+H2O

2NaOH+CO2=Na2CO3+H2O

Пояснення: