1. Укажіть формулу ортофосфатної кислоти: а) HPO3; б) H3PO4; в) PH3; 2. Укажіть сполуку, яка не

належить до оксидів: а) CO2; б) МgO; в) HCl; 3. Укажіть формулу кислотного оксиду: а) CO2; б) МgO; в) Al2O3; г) HF. г) SO2. г) СаO. 4. Укажіть класифікаційну приналежність сполуки НNO3: а) одноосновна кислота; б) трьохосновна кислота; в) двохосновна кислота; г) безоксигенова кислота. 5. Укажіть тип реакції Mg + 2HCl → MgCl2 + H2↑: а) заміщення; б) сполучення; в) обміну; г) розкладу. 6. Укажіть формулу сполуки, назва якої купрум (ІІ) оксид: а) Cu2O; б) CuO; в) CO2 ; г) Cu(OH)2 . ІІ рівень 7. Укажіть речовини, з якими може взаємодіяти СаО: а) H2SO4; б) CuO; в) SO2 ; г) NaCl . 8. Виберіть продукти реакції Ba(OH)2 + CO2 → : а) H2O; б) BaO; в) BaCO3 ; г) H2CO3. 9. Розмістіть метали за порядком зменшення їхньої активності в реакціях з кислотами: а) Fe; б) Na; в) Ag ; г) Mg. ІІІ рівень 10. Складіть формули сполук: а) хром (ІІІ) оксид; б) сульфітна кислота; в) кальцій карбонат; г) натрій хлорид. 11. Допишіть рівняння реакцій: а) CuO + HCl → ; б) CO2 + CaO → ; в) Zn + H2SO4 → ; г) SO2 + KOH → . ІV рівень 12.Складіть рівняння можливих реакцій між хлоридною кислотою та речовинами: мідь, алюміній оксид, натрій гідроксид, натрій нітрат. 13. Яка маса ферум(ІІ) нітрату утвориться під час взаємодії нітратної кислоти масою 6,3 ферум оксидом?

Ответы на вопрос

Отвечает Нерода Арина.

Ответ:

1)б

2)в

3)г

4)a

5)а

6)б

7)а,г

8)в,а

9)б,г,а,в

10)a)Xr2O3 б)H2SO3 в)CaCO3 г)NaCl

11)а) CuO + 2HCl=CuCl2 +H2O

б)CO2+CaO=CaCO3

в)Zn+H2SO4=ZnSO4 + H2

г)SO2 +2KOH=K2SO3 +H2O

Всьо что знаю )))