При спалюванні 1,86 г газоподібної речовини утворилось 1,344 л карбон (4)оксиду;2,7 г води і

азот(н.у)....густина речовини за повітрям становить 1,07. Визначити формулу речовини. ПОМОГИТЕ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Владимирович Михаил.

M(CxHyNz) = 1.07*29 = 31 г/моль

CO2 ==> C

x/12 = 1.344/22.4

x = 0.72 г

H2O ==> 2H

y/2 = 2.7/18

y = 0.3 г

m(N) = 1.86-(0.3+0.72) = 0.84 г

CxHyNz

12x = 0.72

y = 0.3

14z = 0.84

x = 0.06

y = 0.3

z = 0.06

x = 1

y = 5

z = 1

CH5N або CH3NH2 — метиламiн