Визначте кількусть речовини яка міститься в 142 г. хлору


Ответы на вопрос

Отвечает Брылин Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(Cl2) = 142 г

M(Cl2) = 71 г/моль

Найти

n(Cl2)

n(Cl2) = m / M = 142 / 71 = 2 моль