Який об'єм за нормальних умов займає суміш 0.5 моль CO2 і 0.5 моль кисню O2


Ответы на вопрос

Отвечает Колинько Руслан.

Ответ:

Объяснение:

V(CO2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 = 11,2 л

V(O2) = Vm *n = 22,4 * 0,5 = 11,2 л