Кальцій оксид кількістю речовини 1,6 моль повністю прореагував з водою.Обчисли кількість речовини

кальцій гідроксиду,що утворився в результаті реакції.

Ответы на вопрос

Отвечает Чапурин Миша.

Ответ:1,6моль

Объяснение:CaO+H2O=Ca(OH)2

1,6моль. x моль

1 моль. 1 моль

x= 1,6*1/1=1,6 моль