Даю 25 балів. Здійснити перетворення, вказати тип кожної реакції P→P2O5→H3PO4→Na3PO4→Ca3(PO4)2


Ответы на вопрос

Отвечает Клонина Алёна.

Ответ:

Объяснение:

4P + 5O2 = 2P2O5 (соединение)

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4 (соединение)

2H3PO4 + 3Na2O = 2Na3PO4 +3 H2O (обмен)

2Na3PO4 + 3CaCl2 = Ca3(PO4)2 + 6NaCl (обмен)