Укажіть число молекул сульфатної кислоти (H2SO4) що відповідає кількості речовини 5 моль ОЧЕНЬ

СРОЧНОООО ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Даниленко Юля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

n(H2SO4) = 5 моль

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

N(H2SO4)

N(H2SO4) = Na *n = 6*10²³ * 5 = 3*10²⁴ молекул