СРОЧНО!! Якій кількості речовини відповідає С3Н8 об'ємом 933л. Знайти масу циєї сполуки


Ответы на вопрос

Отвечает Тайшин Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(C3H8) = 933 л

Vm=22,4 л/моль

M(C3H8) = 44 г/моль

Найти

n(C3H8)

m(C3H8)

n(C3H8) = V / Vm = 933 / 22,4 = 42 моль

m(C3H8) = n * M = 42 * 44 = 1 кг 848 г