Визначити кількість речовини N2 об'ємом 89.6л.


Ответы на вопрос

Отвечает Соболев Егор.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(N2) = 89,6 л

Vm=22,4 л/моль

Найти

n(N2)

n(N2) = V / Vm = 89,6 / 22,4 = 4 моль