Яку кількість речовини становить 24*10(в 23 степені) молекул водню H2?


Ответы на вопрос

Отвечает Биляшенко Влада.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(H2) = 24*10²³ молекул

Na = 6*10²³ 1/молекул

Найти

n(H2)

n(H2) = N / Na = 24 *10²³ / 6*10²³ = 4 моль