Поможіть зробить задачку пожалуйста з хімії Відносна густина за повітрям становить 0.9. Визначте

формулу вуглеводню

Ответы на вопрос

Отвечает Zhabay Zhanbota.

M = D × M = 0,9 × 29 = 26 г/моль

M (C2H2) = 12 × 2 + 1 × 2 = 26 г/моль