ДОПОМОЖІТЬ!!!!!! 1Допоможіть на завтра. Благаю якнайшвидше. Буду вдячна. Наперед дякую. Благаю до

завтра. Тільки сьогодні дізналася. Задача 1 "Обчислити молярну масу ортофосфатноі кислотиі масову частку кислотоутворюючого елемента ( Р)". Задача 2 " Де більше атомів гідрогену у 49 г сульфатноі кислоти чи у 98 г ортофосфотноі кислоти?"

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

1. M(H3PO4)=3*1+1*31+4*16=98г/моль

ω(Р)=Ar(P)/M(H3PO4)=31/98=0,316 (31,6%)

2. 1) n(H2SO4)=m/M=49/98=0,5 моль

n(H)=2*0,5=1 моль

2) n(H3PO4)=m/M=98/98=1моль

n(H)=3*1=3 моль

nH(H2SO4)<nH(H3PO4)

Объяснение:

-