Обчисліть кількість речовин вугле кіслого газу CO2 масою 0,88​


Ответы на вопрос

Отвечает Есин Вадим.

Ответ:

0,02моль

Объяснение:

если масса в граммах

n(CO2)=m/M=0,88г/44г/моль=0,02моль