У складі даної кислоти 2 атоми Гідрогену, 39% хімічного елементу, у якого на зовнішньому

енергетичному рівні 6 електронів, а загалом їх у нього 16 та ще один хімічний кислотворчий елемент.

Ответы на вопрос

Отвечает Mixaylova Dorotka.

Ответ:

Объяснение:

Элемент сера, а кислота сернистая H₂SO₃

Mr(H₂SO₃)=2+32+44=82

ω%(S)=32÷82×100%=39%