Під час горіння вуглецю масою 4,8 г утворився вуглекислий газ масою17,6 г. Обчислити масу кисню ,

що вступила в реакцію.

Ответы на вопрос

Отвечает Olgerd Olgerd.

С + О2 = СО2

4,8 г           17,6 г

Кількість речовини вуглецю = 4,8/12 = 0,4 моль

Кількість речовини вуглекислого газу = 17,6/44 = 0,4 моль

Кількість речовини кисню = 0,4 моль

Маса кисню = 0,4 * 32 = 12,8 г