Допоможіть..(7 клас) Допоможіть кондитеру приготувати сироп масою 500 г з масовою часткою цукру

30%. Розрахуйте масу цукру і масу води які неонеобхідні для виготовлення сиропу.

Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Маша.

Відповідь:

m(цукру)=500*30/100=150г

m(H2O)=500-150=350г

Пояснення: