Яка маса Оксигену міститься в 90 г води?


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ: m(О)= 80,001 г.

Объяснение:Ответ: Дано: m(води)= 90 г.

Знайти: m(O2)-?

Розв'язання:

Mr(Н2О)=2•Ar(Н)+Ar(O)=2•1+16=18

Обчислимо масову частку Оксигену у воді Н2О за формулою:

ω(О)=Ar(О)/Mr(Н2О)

ω(О)=16/18=0,8889

Обчислимо масу Оксигену.

З формули ω(О)=m(О)/m(води) знаходимо масу Оксигену

m(О)=ω(О)•m(води)

m(О)=0,8889•90 г=80,001 г.

Відповідь: m(О)= 80,001 г.