Валегтність невідлмого елемента дорівнює V. Массова частка Оксигену в його оксиді становить

56,34%.Визначте невідомий елемент​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогов Никита.

Відповідь:

E2O5

M(O5)=16*5=80

w(E2)=100-56,34=43,66

80/56,34  =E2/43,66

E2=80*43,66/56,34=62

M(E)=62/2=31

елемент- Фосфор   Р

Пояснення: