напишгіть рівняння реакції оксидів Сульфуруь(6),карбону(4),Фосфору(5) з натрій гідроксидом і

кальцій гідроксидом.Дайте назву продуктам реакцій

Ответы на вопрос

Отвечает Малых Александр.

Ответ:

Объяснение:

SO3 + 2NaOH = Na2SO4 + H2O (сульфат натрия, вода)

SO3 + Ca(OH)2 = CaSO4 + H2O (сульфат кальция, вода)

CO2 + 2NaOH = Na2CO3 + H2O ( карбонат натрия, вода)

CO2 + Ca(OH)2 = CaCO3 + H2O (карбонат кальция, вода)

P2O5 + 6NaOH = 2Na3PO4 + 3H2O (фосфат натрия, вода)

P2O5 + 3Ca(OH)2 = Ca3(PO4)2 + 3H2O (фосфат кальция. вода)