Який об'єм H2 виділиться у результаті добування етилату натрію масою 68г.


Ответы на вопрос

Отвечает Максутов Руслан.

Ответ:

Объяснение:

                                                        68 г                        Х л

  2CH3-CH2OH   +   2Na   =    2CH3-CH2ONa   +     H2

                                                  n=2 моль                     n=1 моль

                                                М =68 г/моль             Vm=22,4 л/моль

                                                m=136 г                      V = 22,4 л

68 г   CH3CH2ONa   -   Х л  Н2

136 г  CH3CH2ONa   -  22,4 л Н2

V(H2) = 68 * 22,4 / 136 = 11,2 л