Напишіть рівняння реакцій: ) магній оксиду і нітроген(V) оксиду6) купрум(1) нітрату та натрій

гідроксидув) термічного розкладання хром(Ш) гідроксидуг) цинк карбонату і хлоридної кислоти​

Ответы на вопрос

Отвечает Калюжная Карина.

Ответ:

Объяснение:

MgO + N2O5 = Mg(NO3)2

CuNO3 + NaOH = CuOH + NaNO3

2Cr(OH)3 -> Cr2O3 + 3H2O

ZnCO3 + 2HCl = ZnCl2 + CO2 + H2O