3. Де більше молекул: у порції газу ацетилену (C2H, ) об'ємом 13,44 н.у.) чи у порції метану (

CH4 ) масою 12,8 г?

Ответы на вопрос

Отвечает Тофан Константин.

Ответ:

N(CH4)

Объяснение:

n(C2H2)=V/Vm=13.44/22.4=0.6 моль

n(CH4)=m/M=12.8/16=0.8

N(C2H2)=n*Na=0.6*6.02*10^23=3.612*10^23

N(CH4)=n*Na=0.8*6.02*10^23=4.816*10^23

N(CH4)>N(C2H2)

P.S. ^ это степень, * это умножить