Напишіть рівняння реакцій взаємодії: а)кальцій гідроксиду і ортофосватної кислоти б)цинк сульфату

і барій гідроксиду в)калій гідроксиду і сульфатної кислоти г)натрій гідроксиду і магній нітрату

Ответы на вопрос

Отвечает Марков Саша.

Ответ:Ca(OH)2+3H3PO4=Ca2(PO4)3+5H2O

ZnSO4+BA(OH)2=Zn(OH)2+BaSO4

2KOH+H2SO5=K2SO4+2H2O

2NaOH+Mg(NO3)2=2NaNO3+Mg(OH)2

Объяснение: