дописати схему хімічної реакції, перетворити її на рівняння: AL+O2= Na+ H2O= Zn+H2O= BaO+H2O=

P2O5+H2O= K2O+CO2= Mg+HCl= Fe2O3+H2SO4= Na2O+H3PO4=​

Ответы на вопрос

Отвечает Гагарин Васик.

Ответ:

Объяснение:

4Al + 3O2 = 2Al2O3

2Na + 2H2O =2 NaOH + H2

Zn + H2O = ZnO + H2

BaO + H2O = Ba(OH)2

P2O5 + 3H2O = 2H3PO4

K2O + CO2 = K2CO3

Mg + 2HCl = MgCl2 + H2

Fe2O3 + 3H2SO4 = Fe2(SO4)3 +3 H2O

3Na2O + 2H3PO4 = 2Na3PO4 + 3H2O