Обчисліть об’єм повітря, який буде використано на спалювання 1 м3 газової суміші, до складу якої

входить 90% метану, 5% етану, 3% вуглекислого газу та 2% азоту. Сто баллов даю.Это срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Ка Ренат.

Ответ:

дано

V = 1 m3 = 1000 L

φ(CH4) = 90%

φ(C2H5) = 5%

φ(CO2) = 3%

φ(N2) = 2%

----------------

V(возд) - ?

V(CH4) = 1000*90% / 100% = 900 L

V(C2H6) = 1000 * 5% / 100% = 50 L

V(CO2) = 1000 * 3% / 100% = 30 L

V(N2) = 1000 * 2% / 100% = 20 L

В реакции горении , участвуют : метан. этан , азот.

CH4+2O2-->CO2+2H2O

V1(O2) = 900 * 1 / 1 = 900 L

2C2H6+7O2-->4CO2+6H2O

V2(O2) = 50 * 7 / 2 = 175 L

N2+O2-->2NO

V3(O2) = 20 * 1 / 1 = 20 L

V( общ O2) = V1(O2) + V2(O2) + V3(O2)  = 900 + 175 + 20 = 1095 L

V(возд ) = 1095 * 100% / 21% = 5214.3 L

ответ 5214.3 Л

Объяснение: