Знайди масу калій оксиду,  якщо під час хімічної реакції він

прореагував з 396 г води, утворивши 2464 г калій гідроксиду за реакцією: K2O+H2O=2KOH

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенбаева Гаухар.

Ответ:

дано

m(H2O) = 396 g

m(KOH) =2464 g

-------------------

m(K2O)-?

K2O+H2O-->2KOH

M(H2O) = 18 g/mol

n(H2O) = m/M = 396 / 18 = 22 mol

n(H2O) = n(K2O) = 22 mol

M(K2O) = 94 g/mol

m(K2O) = n*M = 22 * 94= 2068 g

ответ 2068 г

Объяснение: