Дам 15 балов помогите 11. Напишіть у молекулярній та йонній формах реакції взаємодії між

речовинами: а) етановою кислотою й магнієм; б) етановою кислотою й калій гідроксидом​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Михаил.

Ответ:

Объяснение:

А)Ионное уравнение:2CH3COO(-)+2H(+)+Mg=Mg(2+)+2CH3COOH(-)+H2

Молекулярное:2CH3COOH+Mg=(CH3COO)2Mg+2H

Б)Молекулярное:CH3COOH+KOH=CH3COOK+H2O

Ионное:H(+)+CH3COO(-)+K(+)+OH(-)=K(+)+CH3COO(-)+H2O