обчисли кількість речовини солі і масу води, що утворюються під час взаємодії натрій гідроксиду

масою 4г з хлоридною кислоттю​

Ответы на вопрос

Отвечает Закиров Сабир.

Ответ:

дано

m(NaOH) = 4 g

------------------------

n(NaCL) - ?

n(H2O)-?

NaOH+HCL-->NaCL + H2O

M(NaOH) = 40 g/mol

n(NaO) = m/M = 4/ 40 = 0.1 mol

n(NaOH) = n(NaCL) = n(H2O) = 0.1 mol

ответ 0.1 моль соли, 0.1 моль - воды

Объяснение: