Обчисліть об'єм (л) водню масою 7г(н.у.)


Ответы на вопрос

Отвечает Олінійчук Марина.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(H2) = 7 г

М(Н2) = 2г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(H2)

n(H2) = m / M = 7г / 2г/моль = 3,5 моль

V(H2) = Vm *n = 22,4 * 3,5 = 78,4 л