Хімія, 8 клас!!! Для технічного виробництва потрібно приготувати розчин натрій гідроксиду.

Обчисли масу лугу і масу води, які потрібно використати для приготування 1200г, розчину з масовою часткою 9%​

Ответы на вопрос

Отвечает Жуков Саша.

Дано:

mр-ра(NaOH)=1200 г

w(NaOH)=9%=0.09

Найти:

m(NaOH)

m(H2O)

Решение:

1. m(NaOH) = 1200 г * 0.09 = 108 г

2. m(H2O)=1200-108=1092 г