Запишіть рівняння реакцій до наведеної схеми перетворень: К2О → КОН → K2SO4 → KOH → Cu(OH)2 → CuO. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Дима.

K2O+H2O=2KOH

2KOH+CuSO4=K2SO4+Cu(OH)2

K2SO4+Ba(OH)2=BaSO4+2KOH

2KOH+Cu=Cu(OH)2+2K

Cu(OH)2=CuO+H2O