Заповніть пропуски формулами сполук і перетворіть схеми на хімічні рівняння: а) Fe(OH)3 → … + H2O

в) … + H2SO4 → K2SO4 + H2↑ б) … + HCl → ZnCl2 + H2O г) SO2 + … → Na2SO4 + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Шуверов Дима.

Ответ:

Объяснение:

2Fe(OH)3 = Fe2O3 + 3H2O

2K + H2SO4 = K2SO4 + H2

ZnO + 2HCl = ZnCl2 + H2O

SO2 + 2NaOH = Na2SO3 + H2O