Яка маса солі утворюється під час взаємодії 3,65 г хлоридної кислоти достатньою кількістю речовини

кальцій гідроксиду.​

Ответы на вопрос

Отвечает Коженкова Виолетта.

Ответ: 5,55 г

Дано:

m(HCl) = 3,65 г

m(CaCl2) - ?

Объяснение:

3,65 г                     х г

2HCl + Ca(OH)2 = CaCl2 + 2H2O

2 моль                  1 моль

36,5 г/моль          111 г/моль

73 г                        111 г

3,65:73 = х:111

х= 3,65*111/73 = 5,55 г

Відповідь: 5,55 г