Відносна молекулярна маса оксиду елемента 2 групи періодичної системи становить 104.визначити який

це елемент? срочно ❤️

Ответы на вопрос

Отвечает Исхакова Аделина.

Ответ:Sr Стронцій

Объяснение:Mr(xO)=104 оскільки невідомий елемент знаходиться у 2 групі но оксид з індексами 1

Ar(O)=16; Ar(x)=104-16=88

X- Sr Стронцій, бо Ar(Sr)=88