. Масові частки Карбону та Гідрогену в сполуці, відповідно дорівнюють 68,18 % та 13,64 %, все інше

– Оксиген. Густина парів речовини за воднем 44. Яка формула та назва речовини?

Ответы на вопрос

Отвечает Потомов Сергей.

Відповідь:

M(CxHyOz)=44*2=88

x=88*68,18/100*12=5

y=88*13,64/100*1=12

z=(88-5*12-12*1)/16=1

C5H12O

Пояснення: