Масові частки Карбону, Гідрогену в сполуці, відповідно, дорівнюють 40% та 6,7%, все інше Оксиген.

Відносна густина парів речовини за воднем 15. Яка формула сполуки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Ульяна.

D(H2) = М(сполуки) / М(Н2)

М(сполуки) = 15 • 2 = 30 (г/моль)

Загальна формула сполуки — СхНуОz

W(E) = n • Ar(E) / Mr(сполуки)

W(C) = 12x/30 = 0,4

x = 1

W(H) = y/30 = 0,067

y = 2

W(O) = 16z/30 = 1 - 0,4 - 0,067 = 0,533

z = 1

Отже, формула сполуки — СН2О