1. Позначте речовини, які взаємодіють із хлоридною кислотою, скла- діть рівняння реакцій:A Ag; Б

AgNO3; B Cu(OH),; Г CuO.​

Ответы на вопрос

Отвечает Луцько Христина.

Ответ:

Объяснение:

HCl + AgNO3 = AgCl + HNO3

2HCl + Cu(OH)2 = CuCl2 + 2H2O

2HCl + CuO = CuCl2 + H2O