Обчисліть масу алюмінію, яку можна добути з алюміній оксиду масою 51 кг. Вихід продукту реакції від

теоретично можливого становить 95%.

Ответы на вопрос

Отвечает Алмазов Дмитрий.

Ответ:2Al2O3=4Al+3O2

100%-5%=95%

95%=x/51*100

x=95*51/100=48г

x=48*4*27/204=25.4 г Al (ответ)