1. Скласти хімічну формулу оксидів : Калій оксид, маган (2) оксид, кальцій оксид, алюміній оксид,

натрій оксид 2. Визначте суму відносних молекулярних мас речовин: Al2O2, H2O2, NaBr. 3.яка маса кисню вступила в реакцію з алюміниіем масою 1.08 г якщо утворився алюміній оксид масою 2.04 г? Скласти рівняння реакції

Ответы на вопрос

Отвечает Крутов Георгий.

Ответ:

1) K2O, MnO, CaO, Al2O3, Na2O

2) Al2O3= 27×2+16×3=102 г/ моль

Н2О2= 1×2+16×2= 34 г/ моль

NaBr= 23+78=101 г/ моль

3) m(O2) = 0,0288 г.

4Al + 3O2 = 2Al2O3