Допиши схеми реакцій і складіть хімічні рівняння: Mg+H2SO4-> CaO+HCL-> NaOH+HNO3->

K2O+H3PO4-> AL(OH)3+HNO3-> K2SiO3+H2SO4->

Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцева Екатерина.

Ответ:

Объяснение:

Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2

CaO + 2HCl = CaCl2 + H2O

NaOH + HNO3 = NaNO3 + H2O

3K2O + 2H3PO4 = 2K3PO4 + 3H2O

Al(OH)3 + 3HNO3 = Al(NO3)3 + 3H2O

K2SiO3 + H2SO4 = K2SO4 + H2SiO3